+90 553 884 96 58

Kargo ve Teslimat

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

Siparişleriniz ARAS ve PTT Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.(Köy,kasaba bölgeleri PTT kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.)

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il. ilçe, köy ve ya kasaba gibi, yerleşim konumunuza göre 1 -7 gün arası değişiklik göstermektedir.

ÜRÜNLER HANGİ ZAMAN DİLİMİNDE TESLİM EDİLİR?

Siparişleriniz ARAS VE PTT Kargoları tarafından Cumartesi. Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 -18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

KARGOM GELMİŞ AMA ADRESİMDE YOKTUM, NE YAPMALIYIM?

Siparişiniz ait olduğu kargo tarafından adresinize getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi siparişinizİ en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakmaktadır ve www.elbuse.com'dan yetkili kişi sizi arayarak kargonuzun şubede beklediğinin bilgisini verir.

3 (üç) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.elbuse.com a iade edilir. Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir. Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını çağrı merkezimize iletebilirsiniz.

KARGO FİRMASI İLE SIKINTI YAŞIYORUM, NE YAPMALIYIM?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Hangi sebepten olursa olsun kargoyla alakalı yaşadığınız tüm sıkıntıları anında Çağrı Merkezimizi  542 449 75 10 arayarak bilgilendirebilirsiniz.

BULUNDUĞUM YERDE KARGO FİRMASI YOK. SİPARİŞLERİMİ NASIL TESLİM ALACAĞIM?

Türkiye'nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

KARGOMU TESLİM ALMADIM TEKRAR SİPARİŞ OLUŞTURABİLİR MİYİM?

Kapıda ödeme seçeneği ile teslim alınmayan siparişiniz bulunduğunda, sistem tarafından engellenerek sadece kredi kartlı sipariş seçeneği tarafınıza sunulmaktadır.

 

 

Saygılarımızla,
Elbuse.com Ekibi.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2020 Elbuse Tüm hakları saklıdır.